м. Рівне, вул, Соборна, 1 офіс № 214

Жалюзі

Жалюзі – чудовий елемент інтер`єру, який допомагає приховати Вас від сторонніх очей, але не заважає денному світлу проникати і освітлювати Вашу кімнату, квартиру чи офіс.

Батьківщиною сучасних жалюзі є Італія. Хто і коли їх вигадав достаменно не відомо. Але існує думка, що такий вигадливий механізм придумали ревниві чоловіки, щоб закрити своїх коханих жінок від очей сторонніх. Саме так, адже слово «жалюзі» з італійського і французького перекладається як «ревнощі». Звичайно, це не єдине значення, проте вельми характерне. Жалюзі є одним з різновидів віконних штор, що являють собою саморегульовані планки з тканини, деревини, металу, пластмаси, зроблені задля вільного повороту планок, таким чином, щоб їх положення змінювалася з відкритого на закрите. В горизонтальних жалюзі використовується так звана система «драбинка», що дозволяє відкривати або закривати жалюзі спеціальним поворотним барабаном, при цьому використовується шнур підіймання та фіксації у потрібному положенні, а також палиця для повороту смужки-ламелей. З`єднуючись послідовно, ламелі утворюєть суцільне полотно і ці смужки можна повертати в різні боки. Для цього використовують спеціальні механізми з ручним або дистанційним керуванням. Щоб контролювати рівень освітлення в кімнаті, можна відрегулювати жалюзі і встановити певну ширину між ламелямНезважаючи на те, що жалюзі - близький родич гардин і штор, не завжди просто уявити собі, як вони будуть виглядати в інтер`єрі. Для початку необхідно визначити який тип жалюзі Ви хотіли б бачити у своєму домі: горизонтальні або вертикальні.

Горизонтальні

Найперші жалюзі, які з`явилися на вікнах в Україні, - горизонтальні, тому мабуть майже всім знайомий їх вигляд і будова. Горизонтальні жалюзі поєднують в собі красу, якість, практичність і доступну ціну. Вони чудово підходять для дому та офісу і чудово захищають від сонця. За горизонтальними жалюзі дуже легко доглядати, вони не вбирають вологу і не втрачають свій вигляд довгий час. Горизонтальні жалюзі складаються їх поперечних пластин, так званих ламелей, які з`єднані між собою системою ниток. Ця система дозволяє за допомогою тростини повертати ламелі під певним кутом для регулювання інтенсивності світла, що надходить в приміщення, а за допомогою шнура піднімати і опускати жалюзі, фіксуючи їх на певній висоті. Компанія "Віконний дизайн" пропонує Вашій увазі широкий вибір барвистих покриттів, стійких до впливу різних температур і сонячних променів.

У нашому асортименті - алюмінієві горизонтальні жалюзі з шириною ламелей 25 мм, матеріал виготовлення – дюралюміній.

 Особливості горизонтальних жалюзі:

  • Стандартне кріплення входить у вартість вироби
  • Мінімальна ширина - 0,3 м
  • Максимальна висота - 3,0 м
  • Термін виконання жалюзі – 3 - 4 робочих дні
  • Безкоштовний замір при подальшій установці!