м. Рівне, вул, Соборна, 1 офіс № 214

Види підвіконників

Компанія  "Бонапарт" пропонує найширший асортимент підвіконь за різною ціновою політикою.

Підвіконня Openteck мають матову, ледь пористу поверхню. Вони стійкі до температурних коливань та механічних ушкоджень.

Підвіконня ELITE володіє унікальними властивостями деревополімерної основи в поєднанні з підвищеними експлуатаційними властивостями акрилової поверхні.
Підвіконня ELITE стійке до впливу активних реагентів (оцтова кислота, хімічні реагенти і т.д.). ELITE вирізняється високою світлостійкістю, гарною механічною міцністю, термостійкістю, підвищеною стійкістю до стирання та подряпин.

Підвіконня AVIRI це сучасне ідеально гладке та глянцеве підвіконня,зовнішнім виглядом нагадує підвіконня Holzdorf,але з покриттям ідеально гладким та глянцевим. AVIRI є представником нового покоління продуктів з оптимальним співвідношенням «ціна-якість».

Високоміцна структура з потовщеними стінками та ребрами жорсткості, розроблена німецькими спеціалістами.

Основа підвіконня проходить через особливий обробляючий центр, що гарантує бездоганну якість поверхні Crystalit. 

Виготовляється з високоякісних та екологічних матеріалів, що відповідають європейським вимогам.
      
Підвіконня Crystalit утворюється з двох головних складових:

  1. Основа підвіконня виготовлена з жорсткого ПВХ, яка завдяки високоміцній структурі витримує підвищені навантаження (тиск, згин, удар і т.д.).
  2. Декоративне покриття - багатошарове акрилове покриття Elesgo (Німеччина)

Поверх покриття наноситься захисна плівка товщиною 65 мікрон, яка знімається після завершення ремонтних робіт.

Підвіконня Danke - це колекція пластикового підвіконня преміум класу, що має цілий ряд важливих характеристик для споживачів. Це результат ефективної роботи по впровадженню інноваційних технологій, у поєднанні з використанням виключно якісних, імпортних матеріалів, виробництвом на новітньому німецькому обладнанні та найсуворішим контролем якості продукції.

В основі підвіконня - унікальна внутрішня конструкція ребер жорсткості, що робить його надміцним, а форма капіноса - найбільш популярна серед мармурових підвіконь. При високій міцності, вага підвіконь Danke досить мала.

Підвіконня Данке є стійким до подряпин і вологи, деформацій на стиск та вигин, усадки матеріалу.

ПВХ підвіконня покривається унікальним акриловим ламінатом "Elesgo", виробництва Німеччини - єдиним у своєму роді сучасним, екологічно чистим матеріалом, який має найкращі технічні та декоративні властивості. "Elesgo" відрізняється найвищим рівнем міцності.

Ідеальна глянцева поверхня підвіконня ТМ "Данке" спрощує його догляд без застосування спеціальних миючих засобів (хоча ламінат стійкий до всіх видів миючих засобів). Різноманітність колірної гами підвіконь "Данке" дозволяє використовувати їх універсально - вдома, в офісі, на дачі, у виробничих та інших приміщеннях.

Хоча ці підвіконня зроблені з ПВХ, але за міцностю і якостю вони не поступаються підвіконням зі штучного каменю, мармуру, граніту або дерева. При цьому, ціна незрівнянно нижча. Колекція декорів дозволяє різноманітити зовнішній вигляд виробу, замовивши модель золотий дуб, онікс, блакитний або теракотовий мармур і т. д. Зовнішній вигляд продукту не відрізняється від зовнішнього вигляду дерев`яних підвіконь або підвіконь зі штучного каменю.