м. Рівне, вул, Соборна, 1 офіс № 214

Стеля

Внутрішня обробка балкона стелі - виконується пластиковою/дерев`яною вагонкою, гіпсокартоном, МДФ панелями. Все залежить від призначення балкона.

Дерев`яна вагонка — універсальний матеріал і чудово підходить для балкона будь-якого типу, як для побутових цілей, так і для облаштування «житлового» варіанту. Дерев`яна вагонка пропонується в різних сортах та виробляється з листяних і хвойних порід дерев. Дорогий сорт матеріалу можна вибрати для виконання оздоблення стін, а більш низький сорт для обробки підлоги.        

Пластикова вагонка практичний і недорогий спосіб облаштувати балкон для побутових потреб. Цей матеріал чудово очищується, швидко укладається, довговічний, але на ньому можуть залишатися глибокі подряпини. Гіпсокартон підходить тільки для продовження житлової кімнати, за умови, що балкон буде відповідним чином опалюватися, оскільки цей матеріал схильний до руйнувань через вогкість і перепади температури.

 Сушка для білизни монтується в стелю балкона, для цього заздалегідь попередьте замірника, щоб він врахував додатковий шар обшивки. Це потрібно для того, щоб стеля витримала конструкцію разом з вологим одягом.