м. Рівне, вул, Соборна, 1 офіс № 214

Розширення по перилу

Що ви отримаєте від розширення балкону і як ці роботи виконуються?

Розширення простору балкону дає можливість отримати додаткові метри житла або зручне приміщення для господарських потреб.

Є два типи збільшення площі:

  1. розширення плити балкону; 
  2. розширення по перилу балкону; 

Балкон можна розширити по всьому периметру, розширити тільки його бічну частину або тільки фронтальну. Кожна з цих робіт дозволяє збільшити простір балкону від 100 до 300-400 мм.

Винесення балкона за рахунок підвіконня

Винесення за рахунок підвіконня – це зміщення вікон на зовнішній бік на 20, 25 або 30 см. Якщо ви бажаєте отримати чудове широке підвіконня, то будьте готові до робіт по зміцненню парапету. Він буде нести навантаження скляної конструкції, матеріалів та інших елементів.

Зміцнення перил необхідно робити також і в тому випадку, коли теперішні перила зношені та не можуть слугувати якісною опорою для конструкції. Це необхідно перш за все для дотримання правил безпеки.

 Як виконується винесення балкону по підвіконню?

Винесення балкону за допомогою підвіконня зміщує вікна балкону на 20, 25 або 30 см. Винесення підвіконня – чудова можливість розширити площу балкону.

Як це відбувається? До існуючого парапету приварюються металеві косинки (куточки), а зверху до куточків приварюється металева смуга. Останній етап це зв’язування країв косинок металевим куточком. Така конструкція буде мати підвищену міцність, а навантаження будуть рівномірно розподілятися по всьому периметру, це гарантує довговічність вашого балкону.

Винесення по підвіконню

Винесення балкона по підвіконню можливо на ширину до 250 мм. Якщо є необхідність більшого розширення, то це вимагатиме збільшення плити балкона і заміну парапету. Скляна конструкція виступає на зазначену ширину за попередні кордони балкона. Тим самим, вага скляної конструкції і даху, який укладається поверх неї, опирається на парапет. Парапет обов`язково повинен бути закріплений, для того щоб витримати навантаження. Винесення підвіконня можливо як по всьому периметру балкона, так і по окремих його боках - фронтальному або бічним.