м. Рівне, вул, Соборна, 1 офіс № 214

Розширення балконів

зварювальні роботи

Компанія «Бонапарт» спеціалізується не тільки на продажу металопластикових вікон, але й на їх установці. Віднедавна в нашій компанії можна замовити ще одну послугу – «Розширення балконів».

Використовуйте житлове приміщення по максимуму!

Ви коли-небудь замислювались над тим, як нераціонально ми використовуємо приміщення балкону? Насправді, балкон можна зробити не тільки «складом непотрібних речей», а повноцінним продовженням кімнати!

Наприклад, зробивши на балконі розширення по підлозі можна обладнати затишне приміщення для відпочинку, робочий кабінет та навіть міні-спортзал, де завжди буде вдосталь сонячного світла.

Варіанти розширення балконів

Спеціалісти компанії «Бонапарт» пропонують декілька варіантів розширення балконів, кожен з яких має свої переваги:

1. Розширення по перилу.

Таке збільшення внутрішнього простору балкону можна зробити за допомогою виготовлення виносу, а також укріплення перила. Спеціальна металева конструкція допомагає збільшити простір балкону від 10 до 50 см. Крім цього, винос можна робити не тільки з фронтальної сторони балкону, але й з боків.

Завдяки металевій конструкції, на яку спирається засклення, у вас на балконі з‘явиться велике підвіконня, на якому можна розмістити безліч кімнатних рослин, а саме приміщення – перетворити на оранжерею.

2. Розширення по підлозі.

Такий варіант розширення балкону виглядає дуже сучасно, крім цього приміщення стає більшим візуально. Фактично кількість квадратних метрів не збільшиться, але візуальний ефект та кількість сонячного світла зроблять свою справу.

В такому приміщенні можна влаштувати зону релаксу, домашню бібліотеку чи робочий кабінет. Однак, пам’ятайте, що такий варіант розширення не підходить власникам квартир на першому поверсі, бо виглядати таке приміщення буде наче вітрина магазину.

Додаткові послуги компанії «Бонапарт»:

Окрім розширення балконів наші спеціалісти можуть встановити дахові каркаси, які захистять стелю балкона від протікання та допоможуть прикрасити фасад будівлі.

Також ми готові запропонувати вам послугу "накриття балкону". Замовивши якісне накриття, ви зможете відпочивати на балконі навіть, коли на вулиці іде дощ.

Всі монтажні роботи проводять наші спеціалісти з багаторічним досвідом. Крім цього, ми даємо гарантію на продукцію та якість виконаної роботи, тому при виявленні дефектів ми гарантуємо замінити їх у найкоротший термін.