м. Рівне, вул, Соборна, 1 офіс № 214

Ролети та жалюзі

 ЖАЛЮЗІ ?  РОЛЕТИ ? чи ТКАНИННІ ШТОРИ???

 Все частіше та частіше жалюзі застосовуються як декоративний елемент для наших вікон, витісняючи звичайні штори та тюль, а в офісах вони вже давно стали невід’ємною частиною інтер’єру.

Причина цього в тому, що тонкі штори не захищають від світла, а важкі та цупкі перекривають доступ повітря та збирають пилюку. На противагу їх жалюзі забезпечують рівномірне та регулюване освітлення, не займають багато місця, не перекривають рух повітря та водночас гармонійно доповнюють дизайн приміщення.

Історично слово "жалюзі" має французьке походження («jalousie») та має два значення, а саме власне "ставні, штори" та "ревність". Згідно розповсюджених у Франції та Італії легенд, жалюзі вигадали ревниві чоловіки, щоб заховати своїх прекрасних жінок-красунь від нескромних поглядів випадкових чи не випадкових кавалерів. Задум був простий – через вузькі дерев’яні планки, розташовані під певним кутом, проходило світло, свіже повітря та можна було бачити все, що відбувається назовні, водночас закривався доступ крізь вікна для цікавих перехожих.

Компанія "Бонапарт" пропонує Вам такі види жалюзів:

  1. горизонтальні жалюзі
  2. вертикальні жалюзі   
  3. тканинні ролети  

В даний час тканинні ролети знаходяться на піку популярності. Ці по суті рулонні штори відмінно виглядають практично в будь-якій кімнаті: кухні, спальні або дитячій. Рулонна штора - це полотно, яке в розправленому стані повністю закриває віконний отвір, а при відкритті змотується в щільний валик і закріплюється зверху вікна. Управління рулонною шторою здійснюється спеціальним ланцюжком, який дозволяє піднімати і опускати ролету, а також фіксувати її на певній висоті.

Тканинні ролети виробляють двох типів: відкритого і закритого.

Тканинні ролети відкритого типу при змотуванні на валик закріплюються над віконним отвором у відкритому вигляді.

Тканинні ролети закритого типу при змотуванні закріплюються в спеціальному коробі , укріпленому над вікном, який охороняє штору від зовнішнього впливу та має естетичний вигляд.

Тканини для виготовлення рулонних штор застосовують найрізноманітніші. Однотонні тканини всіх кольорів веселки можуть бути однієї фактури або різнофактурні. Тканини з малюнком ще більш урізноманітнять ваш інтер`єр і дозволять підібрати і замовити рулонні штори навіть під малюнок ваших улюблених чашок. Застосовуючи тканини різної щільності, ви можете за бажанням зробити освітленння приміщення м`яким або повністю затемнити кімнату, якщо це, наприклад, домашній кінотеатр.

Купити тканинні ролети можна для всієї квартири або окремої кімнати, підібравши для решти приміщень інші види жалюзі.

Як замовити?

Замовити жалюзі або ролети ви можете двома способами:

  • Запросивши замірювача із зразками на зручний для вас час;
  • Зробивши замірювання для виготовлення та встановлення жалюзі самостійно, вказати їх при замовленні.

При будь-якому варіанті замовлення жалюзі або ролет ви отримаєте вичерпні консультації наших фахівців.