м. Рівне, вул, Соборна, 1 офіс № 214

Ролети

Тканинні ролети

В нашій компнії "Бонапарт" Ви можете придбати аксесуари до ПВХ вікон різних профільних систем, зокрема тканинні ролети. Це оригінальний і функціональний спосіб оформлення вікна, що з`явився відносно недавно і став дуже популярним завдяки своїм чудовим естетичним та практичним якостям. Не конфліктуючи з іншими елементами віконного дизайну, такими як гардини або штори, тканинні ролети створюють приємну м`яку атмосферу у вітальні, в дитячій кімнаті або спальні. Вони також прекрасно вписуються в такі приміщення як засклена лоджія, балкон, кухня або спальня.

Асортимент тканинних ролет багатий як по фактурі тканини, так і по її забарвленню. Зразки тканин представлені в каталозі який налічує більше 200 видів.

Ціна на тканинні ролети залежить від виду механізму та від типу тканин.

В даний час тканинні ролети знаходяться на піку популярності. Ці по суті рулонні штори відмінно виглядають практично в будь-якій кімнаті: кухні, спальні або дитячій. Рулонна штора - це полотно, яке в розправленому стані повністю закриває віконний отвір, а при відкритті змотується в щільний валик і закріплюється зверху вікна. Управління рулонною шторою здійснюється спеціальним ланцюжком, який дозволяє піднімати і опускати ролету, а також фіксувати її на певній висоті.

Ролети (ролетки тканеві) — це цілісне тканинне полотно, яке намотується на вал. Ролети виробляють переважно з натуральних матеріалів. Їх обробляють антиалергенним просоченням, так що небезпеки для здоров`я вони не становлять. Тканинні ролети не вигоряють на сонці, не збирають пил і підходять для монтажу на будь металопластикове вікно чи балконні двері.

Основні переваги тканинної ролети це:

 • Практичність
 • Привабливий дизайн
 • Практичний і простий спосіб оформлення вікна
 • Високий ступінь захисту від сонячних променів
 • Легко поєднуються з гардинами і портьєрами
 • Вигідно розміщуються у місцях, де використання портьєр неможливе
 • Легко регулюють інтенсивність освітлення в кімнаті від добре освітленого до напівтемряви.
 • Можливість підбору тканини під будь-який інтер`єр.

Пиловідштовхуюча таканина легка у догляді.

Ролетки тканинні – це виріб, який наші фахівці виготовляють для кожного клієнта індивідуально в залежності від особливостей вікна та розмірів. У кожного вікна є свої нюанси і тільки майтер зможе виявити їх та врахувати при виготовлені тканевих ролетів. Тому радимо не викидати гроші на так звані "стандартні" готові ролети в гіпермаркетах чи на промислових ринках. Як правило, там представлені декілька "стандартних" розмірів із дешевої сировини.Є багато випадків, коли люди, які придбали ці дешеві вироби (не в останню чергу через надто низьку ціну чи необізнаність) просять спеціалістів переробити чи зремонтувати ці неякісні а іноді й небезпечні вироби.

Отже, якщо ви вже встановлювали собі металопастикові вікна чи москітні сітки, то маєте знати, що однакових вікон не існує, навіть в одному будинку чи квартирі розміри вікон можуть відрізнятися (від декількох мм до декількох см). Тому найкращий варіант купити тканинні ролети і зекономити гроші — викликати додому майстра-замірника, який з точністю до міліметра заміряє ваші вікна та порадить яку вибрати тканину, тип ролетих штор чи варіант управління. Зрозуміло що якісні вироби прослужать довше однотипних "штамповок", так як в різних приміщеннях (кухня, ванна кімната, спальня, дитяча чи гараж) вам будуть практичніші різні класи тканин.

Для тканинних ролет використовуються різні типи тканин. Вони бувають декоративними, напівпрозорими, середньої щільності і повністю непрозорими.

Декоративні тканини не здатні захистити від сильного сонячного світла, а у вечірній час не приховують кімнату від поглядів з вулиці. Вони більше прикрашають приміщення і використовуються в той час, коли немає необхідності в захисті від сонця.
Напівпрозорітканини добре справляються з прямими сонячними променями і сторонніми поглядами. 

Зазвичай їх ставлять на вікна в кабінетах, їдальнях, вітальнях, зимових садах, балконах. Тобто, скрізь, де є необхідність, щоб вдень навіть при опущених ролетах було достатньо світло. Якщо вибрати цей тип тканин, то ролети не потрібно буде піднімати.

А ось для спалень найкраще підійдуть ролети з тканини середньої щільності або непрозорі. Тканини середньої щільності не просвічуються і здатні врятувати вас навіть від яскравого ранкового сонця, а непрозорий тип виконується в прогумованому варіанті та взагалі не пропускає світло. Такі ролети використовують в кінотеатрах і спальних кімнатах, іноді у вітальнях, кухнях.

Купити тканинні ролети можна для всієї квартири або окремої кімнати, підібравши для решти приміщень інші види жалюзі.
Існують декілька типів тканинних ролет – відкритого і закритого типу, кожна з яких має ряд переваг.

В тканинних ролетах відкритого типу тканина намотується на вал. За допомогою намистинки, її можна піднімати і опускати – тканина намотується на вал в рулончик. До ролет відкритого типу можуть іти додаткові елементи: магнітик або ліска. Магнітик або ліска кріпиться до створки яка ухиляється для фіксації тканини. Ролета кірпиться як до рами вікна так і до стіни. Перевага даної системи полягає в її економічності.

Ролети закритого типу - дана система цікава тим, що тканина ховається в алюмінієвий короб, а до віконних штапиків на двосторонній стрічці кріпляться алюмінієві напрямляючі. Тип системи вибирається в залежності від того, яка у Вас віконна система. Роль відіграє форма штапика (штапик – Г - подібний профіль, який замикається склопакет по периметру, з боку приміщення). Якщо штапик буде фігурний, то напрямляючі не прикріпляться, а кріплення до створки або рами буде не естетичним. Слід звернути увагу на глибину штапика, якщо він глибокий 8мм і більше, можна застосувати систему з плоскими напрямляючими, тоді тканина буде рухатися між склом і плоскими напрямляючими, а відстань у 8мм потрібно для розміщення балочки-противаги, якою прикріплена внизу тканина. Якщо штапик не глибокий, то самою функціональною системою є система з П - подібними напрямляючими. За рахунок того, що напрямляючі мають П - подібну форму, тканина з противагою рухається по цих напрямляючих.

Короб та напрямляючі ролети можуть бути декоровані під дерево, це актуально коли вікна ламіновані, а також білими. Кольори декору максимально відповідають кольорам профільних віконних систем, найбільш поширені золотий дуб, натуральний дуб і махагон.
Догляд за тканинними ролетами

Тканини, що використовуються у ролетах, є антистатичними та призначені для використання всередині приміщень з кімнатною температурою (+30С?±4С?) та помірною вологістю (65%).
Тканини покриті акрилатом, тому мають пило- і брудовідштовхуючі властивості. Таких характеристик зазвичай достатньо для експлуатації у звичайних житлових умовах. А для використання в умовах підвищеної вологості та ризику забруднення ми рекомендуємо такі тканини як AquaPerl та Iceland BO – із спеціальним вологовідштовхуючим покриттям.

Для чищення можна використовувати легкий неагресивний миючий засіб. Нівякому разі не можна застосовувати агресивні миючі засоби з абразивними частинками. Сильні хімічні засоби можуть пошкодити тканину. Тканинні ролети не можна прати звичайним способом, їх можна лише чистити.

Чищення:

 • Обережно протерти губкою з легким миючим засобом.
 • Не замочувати.
 • Не використовувати розчинників.
 • Не терти.
 • Не зминати.
 • Не викручувати. Сушити в опущеному вигляді

Для миття вікон бажано використовувати миючі засоби без аміаковмісних речовин, ролету необхідно повністю підняти. Користуватися нею можна тільки після повного висихання вікна.

Увага!

В процесі експлуатації тканини можуть давати усадку (PES – 0,5-1%, тканини на натуральній основі – до 2%). Це зумовлено природніми властивотями компонентів тканини.

ЯК ЗАМОВИТИ?

 • Замовити ролети ви можете двома способами:
 • Запросивши майстра для заміру із зразками на зручний для вас час;
 • Зробивши замірювання для виготовлення та встановлення ролетів самостійно, вказати їх при замовленні.
 • При будь-якому варіанті замовлення ролет ви отримаєте вичерпні консультації наших фахівців.