м. Рівне, вул, Соборна, 1 офіс № 214

Ремонтні роботи

Дуже важливо розуміти, що якість металопластикових вікон багато в чому залежить від їх встановлення. І саме неправильний монтаж є причиною більшості наступних проблем з вікнами. З цієї причини слід особливу увагу приділити установці вікон, і по можливості довірити цю справу професіоналам. Крім того, якщо ви хочете, щоб ПВХ вікна служили вам надійно і довго, недостатньо просто вибрати дорогий профіль - потрібно також подбати про те, щоб всі матеріали, що використовуються при встановленні були якісними і оригінальними.

Ми розуміємо, наскільки важлива якісна установка вікон і завжди готові запропонувати нашим клієнтам професійні послуги монтажу. Ми користуємося тільки високоякісним інструментом і фірмовими матеріалами, а також неухильно дотримуємося всіх правил, які встановлені державними стандартами.

Але ваша роль в установці ПВХ вікон не обмежується найманням хороших фахівців. Якщо ви хочете бути впевненими в якості, необхідно особисто бути присутнім при монтажі і контролювати цей процес.

Якщо вже ви взялися за справу, то вам напевно захочеться знати про установку вікон трохи більше, щоб розуміти, що робитимуть майстри. 

При установці вікон необхідно дотримуватися деяких правил:

  • ПВХ вікна необхідно монтувати строго горизонтально і вертикально, тому що в іншому випадку перекіс неминучий - це тільки питання часу.
  • У віконному прорізі металопластикова конструкція повинна кріпиться за допомогою спеціальних кріпильних елементів.
  • Необхідно ретельно загерметизувати профіль по периметру - це виключить наявність щілин. Таким чином, ви убезпечите свій будинок не тільки від протягів і конденсату, а й від злому. Для герметизації використовується будівельна піна.
  • Для того щоб правильно встановити вікно, відлив і підвіконня, необхідний спеціальний Підставочний профіль.

Майте на увазі, що незалежно від того, ви придбали дорогі вікна або бюджетний варіант, економити на монтажі не слід. Все одно хочеться, щоб вікна ПВХ служила довго, і щоб при їх експлуатації не виникало жодних проблем. Саме тому установку найкраще доручити фахівцям, які мають великий досвід у цій сфері, розташовують всіма необхідними інструментами і матеріалами, а також при виникненні будь-яких проблем під час установки зможуть оперативно їх усунути.

Якщо ви хочете заощадити на монтажі і зробити це самі - врахуйте, що через відсутність відповідної кваліфікації така економія може в результаті обійтися вам набагато дорожче. При найменшій розгерметизації або перекосі вікна прослужать вам набагато менше, ніж ви очікували. І найголовніше - гарантія не діє, якщо проблема не в самих вікнах, а в їх установці. Та й ніхто не буде заміняти вам вікна, якщо ви пошкодите їх у процесі перевезення або установки.

Під час установки ПВХ вікон майстри виконують такі види робіт:

  • Демонтаж старої рами;
  • Перевірка і при необхідності вирівнювання укосів до горизонтального або вертикального положення;
  • Висвердлювання отворів для кріплень по периметру вікон;
  • Монтаж вікон за допомогою саморізів, спеціальних пластин і анкерних болтів;
  • Забивання стиків між профілем і укосів за допомогою монтажної піни;
  • Установка відливів і підвіконь.

Перед установкою вікон ваше завдання - підготувати приміщення до роботи. При таких роботах практично неможливо зберегти кімнату в чистоті, тому постарайтеся заздалегідь підготуватися: повиносити частина меблів і речей, і накрити те, що залишається в кімнаті, застелити підлогу і т.д. Це допоможе захистити речі не тільки від пилу, але і від будівельної піни, яку надалі буде досить складно видалити.

Після монтажу вікон вам необхідно буде прибрати і зняти з вікон захисну плівку. З цим краще не затягувати, тому що під впливом сонячний променів вона перетворюється на шар фарби, зняти яку буде непросто.