м. Рівне, вул, Соборна, 1 офіс № 214

Обшивка зовні

обшивка фасадів балконів та лоджій

Зовнішня обшивка балкона проводиться після таких робіт, як продовження балконної плити і установка нового (або зміцнення старого) парапету. Обшивка для вашого балкона повинна бути не тільки привабливою, але обов`язково - міцною, довговічною, забезпечувати безпеку, захищати приміщення від шуму і холоду. На протягу нашої роботи визначилося кілька матеріалів, які показали себе з кращої сторони: профнастил, сайдинг, пластикова вагонка.

Профнастил (профільовані металеві листи) - це самий міцний і довговічний матеріал, як і самий дорогий. Профнастилом обшивають балкони і лоджії, які знаходяться на останніх поверхах (переважно для захисту від негоди) і на перших поверхах (для забезпечення безпеки житла). Профнастил покривають антикорозійною фарбою. Колірна гамма на вибір досить широка і дозволить вам підібрати найбільш відповідний колір, як до фасаду будинку, так і до інших виробів з металу на вашому балконі. При всіх його плюсах у нього є і мінуси - не дуже високі тепло і шумоізоляційні властивості. Крім того, щоб уникнути конденсату з профнастилом, слід застосовувати гідроізолюючі матеріали.

Сайдинг має свої плюси - це стійкість до механічних пошкоджень і впливу навколишнього середовища. Це все завдяки технології виробництва, при якій сайдинг з`єднується з двох шарів. Верхній шар захищає від УФ променів і негоди, внутрішній - забезпечує ізоляцію. Термін експлуатації сайдінга до 40 років і його вартість окупається з лишком за цей час. Багата колірна гамма на вибір.

Пластикова вагонка по міцності і вартості, стоїть на останньому місці. Вона практична, є хорошим тепло і звукоізолятором, зберігає свої властивості протягом 30-35 років. Ураганні вітри, якщо ви проживаєте на верхніх поверхах будівель, вона не витримає. Але цілком підійде для місць, захищених від вітру.

Найоптимальнішим для обшивки лоджій є профнастил, а для балконів - сайдинг. При зустрічі з нашим майстром замірником ви зможете вибрати колірне рішення і більш всього підходящий матеріал у каталогах.