м. Рівне, вул, Соборна, 1 офіс № 214

Обшивка вагонкою ПВХ

Одним з головних кроків в облаштуванні Вашого будинку або комерційного приміщення є обшивка балкону, ціна при цьому відіграє далеко не останню роль. Раніше вважалося, що затіваючи ремонт лоджії доведеться викласти кругленьку суму. Але сьогодні реалії змінилися: завдяки розвитку безлічі технологій, появи маси дешевих матеріалів, конкуренції на ринку, вартість подібних робіт істотно знизилася.

Звичайно, гроші відіграють важливу роль для втілення всіх Ваших бажань. Однак створити новий простір для відпочинку або додаткове функціональне приміщення нескладно й цілком доступно кожному. Визначившись з головною концепцією змін на балконі можна сміливо приступати до вибору матеріалів для ремонту. І вибору виконавця необхідних робіт.

Зовнішня обшивка надасть балкону завершеного вигляду. Наші співробітники обшивають балкон ззовні ПВХ вагонкою різних кольорів та типом за вибором замовника. Якщо Ви віддасте перевагу більш економному варіанту обшивки балкону,то  ціна значно знизиться при виборі ПВХ вагонки. Хоча цей  матеріал не так довговічний, як сайдинг. Він більше боїться ударів та морозів. Але плюс в тому, що це недорогий і легкозамінними матеріал, несхильний до корозії від вологого середовища чи вигорання на сонці. При цьому ПВХ вагонка безпечна і не виділяє шкідливих випарів.