м. Рівне, вул, Соборна, 1 офіс № 214

Металопластикові вхідні

Двері являються невід`ємним атрибутом будь-якого будинку та однією з найважливіших деталей інтер`єру, яка прикрашає його та підкреслює стиль. Будь-який інтер`єр та екстер`єр неможливий без якісних і правильно підібраних дверей.

Металопластикові двері забезпечують оптимальну тепло- та звукоізоляцію, а також високу герметичність та базисну надійність. 

Металопластикові двері для дому, офісу,...

Якщо Вам потрібні двері до приватного будинку, або в магазин, Ви хочете щоб вони ефектно виглядали, але при цьому захищали приміщення від проникнення - вхідна група, пропонована ТМ "Veka", "Rehau", ``Steko" - це саме те, що Вам потрібно!

Армування вхідних дверей:

Вхідні пластикові двері володіють підвищеними вимогами до міцності. Ширина рами складає 68 мм (віконної 64 мм), а стулки - 118 мм (віконна 60 мм), що дозволяє встановити посилене  армування товщиною 2 мм замкнутого контуру для надання максимальної жорсткості конструкції.

Поріг для  вхідних дверей:

Вхідні пластикові двері можуть комплектуватися пластиковим або алюмінієвим порогом. Алюмінієвий поріг більш зручний в експлуатації, так як його висота близько двох сантиметрів, а висота пластикового порогу близько семи сантиметрів. Алюмінієвий поріг являє собою дві алюмінієві пластини з`єднані термовставкою яка забезпечує теплоізоляцію і комфортну експлуатацію Ваших дверей.

Зламобезпека  вхідних дверей:

Для забезпечення зламостійкості вхідних дверей передбачена можливість установки протизламної фурнітури (запірна планка замка в такій фурнітурі виконана у вигляді гака і надійно фіксує стулку). Дверна фурнітура може мати одну або три точки замикання. Три точки замикання забезпечують більш щільний притиск стулки до рами і покращують теплоізоляційні якості конструкції.

Вибір склопакета:

Склопакет у вхідних дверях може бути однокамерним, двокамерним, енергозберігаючим, тонованим, а також протиударним. Для надання дверній конструкції оригінальності можна використовувати армовані гнуті імпости різного малюнка, що дозволяє створювати унікальні дверні конструкції.

Петля вхідних дверей в змозі витримати навантаження до 250 кг. Для порівняння, петлі що застосовуються у вікнах витримують навантаження до 100 кг.

Перевагами металопластикових дверей є:

  • довговічність;
  • не жовтіють, не тріскають на морозі і не вимагають інтенсивного догляду в процесі повсякденної експлуатації;
  • відповідають екологічним світовим стандартам, завдяки чому вони встановлюються в дитячих садках, школах, поліклініках і лікарнях;
  • використання різних типів заповнення дозволяє робити дизайн дверей неповторним;
  • у відповідності до індивідуальності побажань двері можуть бути доукомплектовані додатковими. елементами безпеки.

Ескіз та конфігурацію дверей  перед замовленням уточняйте у менеджера!