м. Рівне, вул, Соборна, 1 офіс № 214

Металопластикові міжкімнатні

Міжкімнатні двері є тією частиною інтер`єру, яка повинна бути не тільки естетично привабливою, але й бездоганно функціональною. Міжкімнатні двері відіграють важливу роль в будинку, тому до їх вибору варто підходити ретельно і відповідально. Велике поширення останнім часом отримали металопластикові міжкімнатні двері, що володіють рядом чудових якостей.

Переваги металопластикових міжкімнатних дверей:

На відміну від традиційних дерев`яних міжкімнатних дверей, металопластикові вироби надзвичайно міцні. Вони не зламаються навіть від досить сильного удару, абсолютно не деформуються, зберігають свою вихідну структуру протягом тривалого часу. Їм не страшно часте відкривання і закривання.

Звукоізоляція

Високий рівень звукоізоляції вигідно відрізняє металопластикові двері. Це дуже важлива властивість, особливо в умовах обмеженості житлового простору.

Вологостійкість

Міжкімнатні двері ПВХ стійкі до вологи, що виправдовує їх установку у ванній кімнаті, на кухні, у душовій, сауні або лазні. Ідеально підходять вони для великих будинків, де є безліч підсобних приміщень (котельні, підвали) з перемінним рівнем вологості.

Пожежобезпека

Матеріал, з якого виготовляються металопластикові міжкімнатні двері, є важко займистий, що забезпечує виробам високу пожежну безпеку.

Експлуатаційні характеристики

Експлуатація металопластикових дверей вкрай проста. Їх зручно і легко відкривати, вони без праці миються за допомогою звичайної вологої ганчірки. З роками вони не втрачають первинного зовнішнього вигляду, не тріскаються, не «жолобляться".

Дизайн міжкімнатних дверей

Зовнішній вигляд металопластикових дверей - без коментарів. Крім того, що такі двері не вимагають додаткової обробки, різноманітність конструкцій, форм і забарвлень дозволяє по-справжньому прикрасити внутрішнє оздоблення приміщення.

Різновиди метелопластикових міжкімнатних дверей!

Суцільні двері

Багато хто навіть не здогадуються, що пластикові двері можуть бути різнокольоровими. Якщо ж комусь не до душі стандартний білий колір профілю ПВХ, є можливість замовити міжкімнатні двері "під дерево" або в будь-який інший фактурно-колірній гамі. Це стало можливим завдяки високотехнологічному сучасному процесу ламінації пластику. У підсумку ламінована поверхня металопластикового вироби виходить ще більш довговічною, стійкою до сонячного світла і чистячих речовин.

Двері зі скляною вставкою

Інший, не менш цікавий варіант металопластикової міжкімнатних дверей - зі скляною вставкою. Даний елемент декору дозволяє реалізувати дуже оригінальні і витончені рішення. Скло може бути матовим, тонованим або рифленим. Популярні вставки з художніми орнаментами, зображеннями, а також різнокольорові скла-вітражі.

Різновиди конструкцій

Сучасні технології дозволяють виготовити міжкімнатні пластикові двері різної конструкції: одно-або двостулкові, розсувні, суцільні або зі склопакетом, оснащені різними системами запирання. При виборі цього важливого елементу інтер`єру потрібно орієнтуватися не тільки на його зовнішній вигляд, а й на експлуатаційні якості, форму і розмір міжкімнатних металопластикової двері.