Металопластикові балконні рами

Незасклений балкон – це як відрізаний від квартири «шматок». Балкон, начебто, і є, а толку від нього мало. Звичайно, на нього можна вийти з чашкою улюбленого чаю або кави та насолодитися новим видом та свіжим повітрям, можна навіть посидіти на стільчику або табуреті. На відкритий балкон можна вивішувати сушитися білизну, тільки при цьому потрібно бути готовим до того, що зверху на нього буде сипатися сміття, бруд та недопалки, а несподіваний дощ зіпсує всі плани. Використовувати такий балкон для зберігання чого-небудь теж не представляється можливим. Щоб захистити свій простір від негативного впливу природних факторів, шуму та бруду, логічним рішенням буде скління балкону.
Порівняно недавно вирішити цю проблему було практично неможливо зважаючи на дорожнечу скління, сьогодні ж ситуація змінилася. Сучасні балконні рами доступні в будь-якій конфігурації і забарвлення. До того ж їх установка зовсім нескладна.
Але ми сьогодні говоритимемо не про монтаж склопакета, а про вибір профілю. На ринку віконних матеріалів споживачеві пропонуються алюмінієвий, дерев’яний і- лідер продажів- пластиковий профіль.
Переваги скління пластиковими вікнами, які всім відомі: затишок, тепло, захист від погодних факторів і шуму вулиці. Масове скління вікон та його темпи з часом все швидше.
Пластик зарекомендував себе як доступний матеріал, ефективно зберігає тепло взимку і не дає приміщенню перегріватися влітку.
Чим же особливі класичні і розсувні балконні рами з ПВХ ?
Безапеляційним перевагою пластикового профілю є його податливість. З цього матеріалу можна зробити раму будь-якої форми і розміру, підігнати під будь-який отвір. Полівінілхлорид не реагує на сонячні промені і ультрафіолет, а також не боїться холодів, дощу і снігу. Він легко миється і не деформується протягом усього терміну експлуатації. Йому не страшні навіть кислотні дощі.
Середній термін служби балконних рам із пластику становить 15 років, але при правильній установці він може тривати і до 20-30 років. При цьому ПВХ- профіль не треба постійно підфарбовувати і обробляти антисептичними матеріалами.
Способи скління балконів:
Причин, які підштовхують до того, щоб засклити балкон, досить багато. При цьому кожен, хто зважився на такий крок, по-різному уявляє собі кінцевий результат. Комусь досить просто захистити балкон від негоди. Іншому хочеться обладнати на балконі окрему повноцінну теплу кімнату, яку можна буде використовувати, як зону відпочинку або кабінет, робоче місце. Іноді на балконі обладнують зимовий сад або оранжерею. А останнім часом популярним стає приєднувати балкон до кімнати, збільшуючи таким чином її площу. Найпоширенішим на даний момент побажанням є обладнання утепленого заскленого балкону, в якому можна що-небудь зберігати, сушити білизну або використовувати для інших цілей. Для реалізації подібних планів можуть бути використані різні способи скління та матеріали.
Холодне скління балконів:
Такий спосіб скління застосовували ще в радянський час та продовжують застосовувати зараз в разі, якщо не збираються використовувати балкон в якості повноцінного теплого приміщення. Холодне скління балконів захищає від пилу, бруду, вітру, вуличного шуму та опадів. У теплу пору року приміщення можна буде використовувати повноцінно: винести столик з кріслами та чаювати, розставити кімнатні рослини, сушити білизну та багато іншого. У холодну пору року температура на такому балконі буде набагато нижче кімнатної, але навряд чи опуститься нижче нуля, що дозволяє зберігати на ньому овочі та інші заготовки на зиму.
Для холодного скління використовують металопластиковий профіль з одинарним склом (моно скло). Стулки, які відкриваються можуть бути поворотними або поворотно-відкидними.
Тепле скління балконів:
Пластикові рами з однокамерним або двокамерним склопакетом – найдоступніший за ціною варіант скління, що дозволяє зробити балкон теплим та затишним. Характеристики ПВХ – профілю, що стосуються звукоізоляції та теплоізоляції, герметичності, досить гарні.
Рами, виконані з ПВХ, не потрібно фарбувати, вони не вимагають додаткового догляду та виглядають досить естетично. Істотні недоліки – не екологічність та вага.
Великий попит на пластикові вікна призвів до того, що на ринку можна зустріти не надто якісний товар за дуже низьку ціну. Тому дуже важливо замовити вікна у перевіреного виробника та не економити, щоб потім не пошкодувати.
Скління виготовляється в залежності від типу балкона. Для «холодного» балкона застосовуються 1-но камерні склопакети (або моно скло) і вітчизняний профіль, для «теплого» — енергозберігаючі склопакети та 5-ти камерний профиль, який є оптимальним для облаштування балкона в якості житла. При нестандартних формах і конфігураціях ви можете замовити еркерне скління