м. Рівне, вул, Соборна, 1 офіс № 214

«Французькі» балкони

 У класичному розумінні французький балкон – це балкон, який майже не має площини, або ця площа настільки вузька, що ледь дозволяє ступити на балкон для того, щоб подихати свіжим повітрям.

Французький балкон можна засклити «по-французьки», тобто від підлоги до стелі.

Завдяки ПВХ профілю та комбінованим способам скління французький балкон перетворюється в естетичний додаток та шматочок корисної площі.

У випадках зі «стандартними» балконами та лоджіями ви здійснюєте фінансові інвестиції у всі етапи «зведення» балкону під ключ: розширення плити балкону та за рахунок підвіконня, зовнішнє та внутрішнє утеплення балкону, обробку, скління та дах.

Французький балкон має у цьому сенсі переваги – ви вкладаєте тільки у скління балкону. Кошторис на французький балкон буде виглядати більш простим та «скромним».

Для скління застосовується армований ПВХ профіль, склопакети. Конструкція надійно закріплюється на плиті та кріпиться до стіни.

Плюси французького балкону:

  • економія простору – скляна конструкція займає «категорично» мало місця та не забирає простір балконної плити, як у випадку зі стандартним балконом;
  • економія коштів;
  • швидкість та простота використання, - роботи містять у собі розчищення балконної плити та монтаж конструкції;
  • чудові теплоізоляційні та шумоізоляційні властивості завдяки якісним властивостям матеріалів – ПВХ профілю та склопакетів;
  • привабливий вигляд.

Так, ви не влаштуєте комори з картоплею та склянками на французькому балконі, та отримаєте принципово інші властивості – декілька метрів захищеної площі, які розширять житловий простір та зроблять його одним з найпривабливіших місць у будинку.