м. Рівне, вул, Соборна, 1 офіс № 214

Безкоштовний монтаж та демонтаж вікон

Від якості установки вікон і дверей залежить термін їх експлуатації. Тому ми приділяємо особливу увагу кваліфікації наших майстрів і використовуємо якісні матеріали. Висока якість виконання  робіт, дають нам можливість гарантувати якісне функціонування нашої продукції строком більше 5 років, а за умови щорічного сервісу не менш ніж 25-30 років.

Перш, ніж почати процес установки, необхідно підготувати віконні прорізи для нових конструкцій. Для цього проводиться демонтаж старих вікон, дверей і підвіконь з відливами, вирівнюються віконні прорізи, віддаляється будівельне сміття, який залишився після демонтажу.

Встановлення вікон і дверей складається з таких етапів:

  1. Демонтаж - видалення старих конструкцій
  2. Підготовка прорізів - очищення отвору від будівельного сміття і вирівнювання геометричної форми отвору
  3. Установка металопластикової рами в проріз, без склопакетів і стулок
  4. Заповнення конструкції - в конструкцію встановлюються склопакети і прикріплюються частини, що відкриваються
  5. Вирівнювання зібраного металопластикового вікна в трьох площинах. Це потрібно для того, щоб навантаження на всі елементи вікна розподілялася рівномірно і більш плавною і легкою експлуатації
  6. Ізоляція монтажних зазорів і стиків між конструкціями і отворами. Оптимальним матеріалом для цього є монтажна піна. Вона має прекрасні фізичні та хімічні характеристики. При бажанні можлива додаткова паро-та гідроізоляція спеціальними стрічками.
  7. Установка відливів, козирьків і підвіконь.
  8. Регулювання та калібрування механізмів фурнітури

За вашим бажанням ми можемо виконати шумо-і віброізоляцію козирків і відливів.