м. Рівне, вул, Соборна, 1 офіс № 214

Безкоштовні заміри вікон

Перший етап замовлення металопластикових конструкцій –заміри. Найменша неточність під час цієї процедури або помилка при записі результатів зведе нанівець всі зусилля, витрачені на виготовлення вікон.

Кваліфікований фахівець, що виїжджає на виміри, після закінчення своєї роботи отримує не тільки точні розміри прорізу, перебуваючи на об’єкті при склінні балкону він оцінює технічний стан перила балкону, рекомендує варіанти його укріплення, розширення при потребі. Звертає увагу на  особливості будівлі в цілому  й кріплення старих вікон зокрема.      

Спеціаліст, який виконує заміри для вас підбирає комплектуючі деталі для вікон та дверейскладає технічне завдання для виробництва, в якому буде ескіз ваших конструкцій, способи їх відкривання та закривання. Замірник має при собі фотографії готових об’єктів, можливі варіанти внутрішньої обробки балконів та лоджій.   

Ще до процесу демонтажу вимірювач оцінює всі нюанси для максимально точного визначення обсягу майбутніх робіт. За даними цього фахівця розраховуються підвіконня, відкоси й відливи, що є немаловажливими частинами віконної конструкції.      

Іноді після зняття потребуючих заміни віконних блоків розмір прорізу виявляється значно більшим, ніж за результатами попередніх вимірів. Досвідчений вимірювач повинен передбачити, що вікна стандартних розмірів могли бути вставлені в нестандартні прорізи побудованих на початку століття будинків. Простір між прорізом і рамою в таких випадках зашпаровувався цементним розчином або шматтям і штукатуркою. У цьому випадку вимірювач попереджує замовника, що реальний проріз, у який повинні монтуватися вікна, буде більшим від того, який видно на даний момент.     

Для виконання всього комплексу необхідних робіт, фахівці компанії “БОНАПАРТ ” оснащуються найсучаснішими вимірювальними приладами, яке дозволяє робити будь-які виміри незалежно від їхньої складності.

Компанія “БОНАПАРТ” пропонує Вам  БЕЗКОШТОВНЕ вимірювання у зручний для ВАС ЧАС!

 ЗАПИСАТИСЬ НА ЗАМІР можна :

  1. відправивши лист на ел. адресу:  bonapart2013@gmail.com ,  вказавши вашу адресу  та телефон;
  2.  або зателефонувати (096) 22-80-515.

Як заміряти металопластикове вікно для прорахунку самостійно

Якщо ви вирішили поміняти вікна в своєму будинку чи квартирі, то, перш за все, вас напевно цікавить ціна питання. Ціна металопластикових вікон залежить від розмірів та комплектації вікна. Виміряти приблизні параметри вікна для попереднього розрахунку ви можете і самостійно, але перед оформленням замовлення в будь-якому випадку викликається замірник.

До того ж гарантійні зобов’язання будуть діяти тільки в тому випадку, якщо замір проводився кваліфікованим замірником. Якщо ж вас цікавить лише приблизна вартість пластикового вікна, то зробити попередній замір ви можете самостійно, керуючись нашими порадами.

Замір отвору

Для початку варто сказати, що віконні отвори бувають з чвертю і без чверті – порядок їх виміру різний. Чверть – це виступ шириною та глибиною на пів цегли з зовнішньої сторони вікна, так що цегла прикриває трішки вікно.

Замір віконного отвору без чверті.

Спочатку вимірюємо ширину отвору, тобто відстань між бічними стінами. Для обчислення ширини вікна необхідно з отриманої ширини отвору  відняти зазори під монтажний шов. Як правило, під монтажну піну залишають 20-30 мм з кожного боку. Після чого приступаємо до виміру висоти отвору, тобто відстані між нижньою і верхньою стіною. З отриманої висоти віднімаємо зазори 20-30 мм зверху під монтажний шов і 40 мм знизу для установки підвіконня. В результаті отримуємо висоту вікна.

Замір віконного отвору з чвертю.

На відміну від безчвертного варіанту, в даному випадку вимірювання проводяться як з боку вулиці, так і в приміщенні. Вимірюємо ширину отвору з боку вулиці та ширину отвору в квартирі. Ширина пластикового вікна повинна бути на 20-50 мм більшою, ніж отвір в квартирі, та на 40-60 мм меншою, ніж отвір зі сторони вулиці. Висоту отвору  вимірюємо з боку вулиці.  Висота вікна повинна бути на 60-70 мм більшою, ніж відстань між верхньої стінки до відливу (зовнішній підвіконник).

Вимірювання відливу і підвіконня

Довжина відливу визначається по ширині віконного отвору з боку вулиці. До ширини отвору додаються припуски по 30-40 мм з кожного боку. Ширина відливу вимірюється по глибині зовнішньої стіни (від рами до краю стіни), плюс 20 мм захід під раму, плюс 30-40 мм виступ відливу від краю стіни.

Довжина підвіконня вимірюється по ширині отвору з боку приміщення. До ширини отвору додаються припуски по 100 мм з кожного боку. Ширина підвіконня визначається за глибиною внутрішньої стіни (від краю стіни до рами), плюс 20 мм захід під раму, плюс величина виступу підвіконня від краю стіни. При вимірюванні ширини підвіконня дуже важливо враховувати, що він не повинен закривати опалювальний пристрій більше, ніж на 1/3 його ширини. В іншому випадку, перешкоджання вільній циркуляції теплого повітря може обернутися утворенням конденсату на склі.

При вимірі ширини відливу і підвіконня потрібно пам’ятати, що рама нового пластикового вікна буде вужча, ніж стара дерев’яна рама. Тому підвіконня і відлив будуть більшими по ширині.

Найвживаніші питання покупців та відповіді на них!

У цій статті зібрані основні моменти, на які покупцеві в першу чергу необхідно звернути увагу:

Скільки коштує квадратний метр вікна?

Вікна не рахуються в квадратних метрах
Вони розраховуються в штуках за індивідуальними розмірами. Вікно складається з безлічі складових, кількість яких не прямо пропорційно залежить від розмірів. Наприклад, кількість рами в конструкції залежить від периметра вікна а не від площі, а периметр може бути різний при однаковій площі. У крайньому випадку можна сказати, що квадратний метр у даній конструкції коштує стільки-то, але не навпаки. 

Склопакет не буває подвійним і потрійним
Він буває однокамерним і двокамерним. Два скла і три скла відповідно. Причому двокамерний склопакет не завжди "краще" ставити. Наприклад, балконний блок з двокамерним пакетом при заскленому балконі буде забезпечувати тільки велику шумоізоляцію, для теплоізоляції в такому варіанті буде достатньо і однокамерного пакета. 

Не буває вікон шириною "близько 2 метрів і висотою стандартної"
При незначній зміні розмірів може знадобиться другий комплект фурнітури, який суттєво позначиться на ціні. І "стандартних розмірів" теж не буває. В Україні існує понад 50 стандартів будівництва будинків, звідки Ви можете знати який у Вас? Тим більше стандарт ще не гарантує відповідність розмірів. Про індивідуальні проекти і переробки взагалі не варто говорити. 

Конфігурація і комплектація вікна істотно впливає на ціну
Перед порівнянням цін різних постачальників повністю визначіться зі своєю конструкцією. Так як кількість відкриттів, колір вікна, додаткові механізми фурнітури, підвіконня і т.д. істотно позначаються на вартості вікна. 

Не женіться за знижкою, звертайте увагу на кінцеву вартість
Багато фірм навмисно завищують вартість своїх конструкцій, щоб залучити людей за рахунок високих знижок. Якийсь маркетинговий крок. 

Вибирайте виробника вікон, а не фірми-виробники профілю та фурнітури
Вікно - це готовий виріб, на якість у якому впливають багато факторів. Наприклад, установка "поганий" стали в стулку викличе її просідання, а економія на фурнітурі призведе до передчасного виходу її з ладу. Завжди цікавтеся про виробництво, в крайньому випадку можна навіть напроситися відвідати завод. Якщо фірма відмовляє Вам у цьому, значить щось не так у них з виробничим процесом. Навіть з якісних комплектуючих можна зробити непридатну конструкцію! 

Якість склопакета відбивається на всьому вікні
Склопакет займає майже всю площу вікна (за винятком сендвіч-плити в балконних дверях). При його неякісному виготовленні або застосуванні неякісних комплектуючих, з часом може порушитися герметизація, що в свою чергу вплине на тепло-та звукоізоляцію. У такому випадку допоможе тільки заміна (набагато приємніше коли її зроблять по гарантії). 

Звертайте увагу на гарантію і зберігайте документи
Якщо не хочете міняти часто вікна, то приділіть цьому питанню максимум уваги.