м. Рівне, вул, Соборна, 1 офіс № 214

Балконні рами

Балкон – це невід’ємна складова кожної оселі. Частіш за все їх використовують як додаткове приміщення для зберігання різноманітних речей. Насправді перетворити балкон на зручний робочий кабінет чи зону релаксу дуже просто, для цього достатньо замовити сучасні та якісні балконні рами в компанії «Бонапарт».

Різновиди балконних рам:

Компанія «Бонапарт» пропонує своїм клієнтам:

  • Металопластикові балконні рами – сучасний варіант скління балконів. Металопластикові конструкції дуже функціональні, бо можуть містити як глухі, так і поворотно-відкидні стулки. Глухі стулки в цілісній рамі – класичний варіант, який підійде для скління кухонного балкону. Поворотно-відкидні стулки навпаки дозволяють провітрювати приміщення, при цьому вікно можна відкривати в декількох положеннях: «на себе» чи залишити просто відкритим.
  • Алюмінієві розсувні балконні рами – вдале рішення для тих, кому важлива економія простору. Конструкція розсувних рам розроблена таким чином, що стулки рухаються паралельно в площині скління. Це допомагає по максимуму використовувати кожен метр балкону.

Чому всі мешканці м. Рівного замовляють балкони в компанії «Бонапарт»?

  1. По-перше, компанія «Бонапарт» гарантує високу якість продукції, бо ми контролюємо її випуск на кожному етапі виробництва. Також ми не обмежуємо наших клієнтів стандартними розмірами, а відтворюємо будь-яку форму та розмір балконної рами за бажанням клієнта.
  2. По-друге, окрім високоякісної продукції, ми пропонуємо послуги монтажу та установки вікон та балконів. Наша команда спеціалістів має багаторічний досвід проведення монтажних робіт, тому встановлення вікна чи балкона не займає більше однієї доби. Крім цього, ми пропонуємо нашим клієнтам послугу «Розширення балконів», яка допомагає збільшити житлову площу квартири на декілька квадратних метрів.
  3. І нарешті, ми встановили найприємнішу та найдоступнішу ціну на металопластикові конструкції у м. Рівному. В цьому немає нічого дивного, бо ми не співпрацюємо з перекупниками, а встановлюємо ціну виробника.

Для того, щоб замовити скління балкону в компанії «Бонапарт», вам достатньо зателефонувати за телефоном 0962280515, чи заповнити анкету на нашому сайті.