м. Рівне, вул, Соборна, 1 офіс № 214

Антимоскітні сітки

Невелика звірина – комар, а від нього і обома руками не відмашешся. Кожен із смутком згодиться із вищенаведеними словами  народної мудрості.

Що робити, щоб захистити себе від укусів та набридливого дзижчання комарів, мух та інших комах, коли спекотне літо не дає закрити двері та вікна? Хоча декому буде здаватися, що найкраще рішення щільно позакривати кожен отвір у будинку, це не вихід! Для чого позбавляти себе свіжого повітря, коли є правильне та розумне рішення цієї проблеми?

Боротися із літнім нашестям комах Вам допоможуть москітні сітки, адже їхнє встановлення - це стовідсоткова ізоляція від некликаних «гостів». Забезпечивши собі та своїм дітям спокійні ночі, Ви зробите ваш відпочинок повноцінним. А вдень до кімнати не будуть залітати мухи, оси та різне цвітіння, яке може викликати алергію.

Встановити москітні сітки можна на будь-які вікна та двері. Вони бувають ролетні та рамні. В основі рамних віконних та дверних сіток - алюмінієва конструкція. Майже непомітну москітну сітку, яка кріпиться на вікна чи двері за допомогою спеціальної фурнітури, при потребі легко зняти. А її монтаж може здійснюватися і на щойно встановленні вікна і на ті, що вже стоять не один рік. З основних характеристик москітних сіток - надійність каркасу та матеріалу з якого виготовляється сітка. Також вона є термостійкою, не змінює свій колір та не осипається. Достатньо час від часу робити вологе протирання.

Кваліфіковано та якісно встановлені москітні сітки – це надійний захист помешкання, без якого неможливо обійтися у літні дні та ночі.

“Досконалий Дім” готовий до боротьби за ваше міцне здоров`я. Необхідний засіб для здобуття перемоги у боротьбі з допікаючими комарами – МОСКІТНА СІТКА.

ЦІНИ:   звичайна біла: 130 грн/м2;
             коричнева: 140 грн./м2.

А що сказати про балконні двері? Ми пропонуємо вам дверну москітну сітку, яка в загальному подібна до звичайної віконної сітки із додатковими кріпильними елементами. Завдяки цьому вона являє собою додаткові двері, які відкриті для вас, але не для комарів. 
ЦІНА: дверна москітна сітка 200 грн/м2

Дверні москітні сітки відкриваються на завісах, забезпечують бездоганний захист від комах та вільний доступ на балкони чи тераси.