м. Рівне, вул, Соборна, 1 офіс № 214

Алюмінієві розсувні балконні рами

Більше світла, більше простору, більше свободи.

Також гарний настрій, приємні враження, впевненість у собі.

А ще буває, що у житті з’являються нові перспективи.

І все це завдяки розсувним алюмінієвим   системам "Зенит".

Ми аж ніяк не перебільшуємо і готові довести слушність наших слів конкретними прикладами з життя.

Скажімо, у вас є балкон чи лоджія. Ви засклили їх, використавши алюмінієву розсувну систему, і отримали додатковий життєвий простір – нове тепле і затишне місце, захищене від дощу, снігу, вітру, шуму, пилу. Тепер ви маєте додаткові комфортні можливості для відпочинку, праці, роздумів чи споглядання зоряного неба.

А можливо, ви плануєте використовувати балкон не для відпочинку, і вам байдуже, чи буде там тепло. Тоді обирайте «холодний» алюмінієвий профіль.

Проте захист від негоди та економічно вигідна теплоізоляція балконів і лоджій – це лише базова функція розсувних систем з алюмінію.

Алюмінієві розсувні конструкції "Зенит"  знаходять своє красиве і практичне застосування у багатьох сферах життя: їх встановлюють в будинках та офісах як вихід на вулицю або як перегородку між двома приміщеннями.

Особливо ефектно сприймаються прилеглі до будівель розсувні конструкції (вхід, тераса, веранда). Це щось дивовижне: візуально зникає межа між будинком і довколишнім світом. Ви ніби залишаєтеся назовні, але водночас захищені від негоди і можете спокійно займатися своїми справами. Тобто, ви не обмежуєте себе стінами, і тому почуваєтесь більш розкуто та вільно. Така атмосфера надихає і до праці, і до відпочинку.

І пам’ятайте про переваги алюмінієвих розсувних систем "Зенит"           

  1.   широка пропозиція конструкцій;
  2.   простота в експлуатації;
  3.   легкість у догляді;
  4.   висока ізоляційна здатність.